نسخه چهارم پک تم آماده نمونه پاورپوینت پایان نامه (30 تم)

گالری تصاویر

خرید نسخه چهارم پک تم آماده نمونه پاورپوینت پایان نامه –  اختصاصی مرکز تم پاورپوینت ایران

( پرداخت با دانلود فوری و پشتیبانی )

پس از ارایه نسخه های اول ، دوم و سوم نمونه پاورپوینت پایان نامه ، نمونه پاورپوینت پایان نامه نسخه چهارم نیز متفاوت تر از قبل، طراحی، تهیه و ارایه شده است.

نسخه چهارم نمونه پاورپوینت پایان نامه به طور ویژه براساس نظرات، بازخوردها و نیازهای دانشجویان و اساتید گرامی طراحی گردیده است و سعی شده است با در نظرگیری تمامی جوانب، تا حد امکان جوابگوی تمامی نیازهای دانشجویان و اساتید گرامی باشد.

بازخوردهای ارایه شده توسط دانشجویان گویای این مطلب بوده است که استفاده از نمونه های حرفه ای پاورپوینت ارایه شده تاثیر بسزایی در ارایه هر چه بهتر و موفقیت تر داشته است به طوری که در شرایط یکسان باعث اخذ بالاترین نمره در بین سایر دانشجویان شده است.

مرکز تم پاورپوینت پایان نامه  همچنان با شناسایی نواقص و کمبود های موجود و در نظرگیری نیاز تمامی دانشجویان همواره می کوشد قدم های مثبتی را در ارتقاء سطح کیفی جامعه علمی ایران بردارد.

محتویات پک نمونه پاورپوینت پایان نامه (نسخه چهارم) :

30 نمونه پاورپوینت پایان نامه فارسی؛ حرفه ای، متفاوت و جذاب در رنگ ها و طرح های مختلف به همراه 12 اسلاید ضروری پیش طراحی شده

3 نمونه پاورپوینت انگلیسی جهت استفاده در ارایه های غیرفارسی

مجموعه پرکاربردترین فونت های فارسی

نکات نحوه ارایه یک سمینار خوب

راهنمای کاربری استفاده از نمونه پاورپوینت پایان نامه (نسخه چهارم) 

در ادامه به بررسی دقیق تر نمونه پاورپوینت های پایان نامه نسخه چهارم و تفاوت های اساسی آن با نمونه پاورپوینت پایان نامه نسخه های قبلی می پردازیم.

تنوع رنگ و طرح، این بار در 30 نمونه

این خلاقیت است که تفاوت را ایجاد می کند. در همین راستا، علاوه بر خلاقیتی که مانند همیشه در طراحی نمونه پاورپوینت پایان نامه استفاده شده است، هر طرح در 3 قالب رنگی متفاوت نیز طراحی و ارایه شده است به طوری که در مجموع 30 نمونه پاورپوینت پایان نامه در اختیار شما خواهد بود. این تنوع رنگ و مدل در جهت احترام به سلایق و نظرات کاربران ایجاد شده است.

از طرفی با توجه به اذعان اکثر دانشجویان در عدم وجود نور کافی در حین ارایه، سعی شده است در اکثر نمونه ها از پس زمینه های روشن استفاده شود تا مشکل عدم نور کافی به حداقل برسد.

تا حد امکان طراحی تمامی نمونه پاورپوینت های پایان نامه با استفاده از امکانات مجموعه آفیس 2013 و بدون بکارگیری از عناصر گرافیکی سنگین انجام شده است که دلایل عمده آن به شرح زیر است :

– عدم بالا رفتن حجم نمونه ها به صورت غیر متعارف

– امکان ایجاد نهایت ویرایش توسط کاربر

– انعطاف پذیری بیشتر نمونه ها

گرچه طراحی نمونه ها توسط عناصر گرافیکی به مراتب راحت تر است اما با در نظرگیری موارد فوق، با تکیه بر خلاقیت سعی شده است نمونه ها به بهترین شکل و در عین سادگی طراحی شوند.

simplicity is the ultimate sophistication
– steve jobs

مطابق نظر دانشجویان، در اسلاید آخر از تصاویری متفاوت به همراه افکت های متنوع استفاده شده است و همچنین عناصر اضافی با مانند نمایش عنوان پایان نامه در تمامی اسلایدها، حفظ کادرهای اضافی برای نگارش متن (به منظور حداکثر سازی فضای قابل استفاده برای نمایش متن ها) و همچنین دکمه های تغییر اسلایدها حفظ شده اند.

در زیر می توانید نمونه هایی را مشاهده بفرمایید.

 Sample01

Sample02

Sample03

Sample07

Sample08

End Sample

اسلایدهای ضروری پیش طراحی شده

در این نسخه 12 اسلاید ضروری ارایه پایان نامه شامل بیان مسئله، اهمیت و ضرورت تحقیق، اهداف تحقیق، سوالات تحقیق، فرضیه های تحقیق، قلمرو تحقیق، مطالعات داخلی، مطالعات خارجی، نمودار درختی کامل مشخصات پژوهش در روش تحقیق، نتایج، محدودیت ها و پیشنهادات به صورت اولیه طراحی شده است. این اسلایدها در نمونه 1 – طرح 1 قرار داده شده است و در راهنمای کاربری نیز نحوه کپی کردن آنها در سایر نمونه آموزش داده شده است.

PreDesign (1)

PreDesign (2)

PreDesign (3)

تنوع در تعداد منوهای اصلی

تعداد منوهای اصلی در نظر گرفته شده در طراحی نمونه پاورپوینت ها براساس سرفصل های اصلی پایان نامه انتخاب و طراحی شده اند، اما با توجه به نیازهای گسترده تر دانشجویان و اساتید گرامی، در نسخه چهارم با احترام به نظر آندسته از عزیزان، نمونه هایی با تعداد منوهای بیشتر نیز طراحی و ارایه شده است.

طراحی نمونه های انگلیسی

با توجه به تقاضای دانشجویان مقیم خارج از کشور و همچنین دانشجویان رشته های زبان انگلیسی و دانشجویان دکتری، در نمونه پاورپوینت پایان نامه نسخه چهارم، 3 نمونه نیز به صورت انگلیسی طراحی شده است تا جوابگوی نیاز این عزیزان نیز باشد.

 ENsample

ENsample2Ensample3ENd

راهنمای کاربری و پشتیبانی ایده آل

در نمونه پاورپوینت پایان نامه نسخه سوم، راهنمای کاربری مناسبی برای سوالات و مشکلات احتمالی دانشجویان تهیه شده بود که در نمونه پاورپوینت پایان نامه نسخه چهارم نیز سعی شده است راهنمایی کامل تر از قبل با در نظرگیری سوالات و مشکلات کاربر تهیه و تنظیم شود.

 مجموعه پرکاربردترین فونت های فارسی

بعضا مشاهده شده است که دانشجویان به دلیل نداشتن فونت های ضروری، در کار با مجموعه آفیس، طراحی پاورپوینت و حتی نگارش پایان نامه با مشکل مواجه شده اند. به همین منظور در کنار نمونه پاورپوینت های پایان نامه مجموعه از 50 فونت پرکاربرد فارسی نیز ارایه شده است تا کوچکترین مشکلی نیز از این بابت وجود نداشته باشد. نحوه استفاده از فونت ها در راهنمای کاربری آموزش داده شده است.

و نکات همیشگی

افکت های تمامی اسلایدها از پیش تنظیم شده است که البته در صورت نیاز می توانید آنها را مطابق سلیقه خودتان تغییر دهید.

فراموش نکنید که تمامی نمونه ها با پاورپوینت نسخه 2013 طراحی شده اند. در صورتی که از سایر نسخه ها برای نمایش و استفاده از آنها استفاده کنید ممکن است بعضی افکت ها به دلیل عدم وجود در سایر نسخه ها، به خوبی نمایش داده نشوند؛ در حالی که کلیت نمونه ها بدون مشکل و تغییر قابل استفاده هستند.

دقت و ظرافت در تمامی نمونه ها به مانند قبل در نظر گرفته شده است تا مانند همیشه با مجموعه ای بی نظیر همراه باشید.

تماشا کنید !

در کلیپ تهیه شده زیر می توانید با نمونه پاورپوینت پایان نامه نسخه چهارم بیشتر آشنا شوید.

 به کمک بیشتری نیاز دارید؟

به مانند همیشه شما می توانید هرگونه مشکل و سوال در زمینه با نمونه های پاورپوینت اعم از مشکل در پرداخت و یا ویرایش و استفاده از نمونه پاورپوینت ها را از طریق ایمیل research1818@gmail.com مطرح کنید تا در اسرع وقت مشکل شما برطرف شود. همچنین هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد خود را نیز می توانید از طریق همین ایمیل مطرح کنید تا در نسخه های بعدی ضمن در نظرگیری این نکات، خدمت رسانی بهتری به کاربران گرانقدر مادسیج انجام شود.

00

توجه مهم: شما می توانید با اطمینان از مادسیج خرید کنید، برای اطمینان ازتایید درگاه پرداخت ما اینجا کلیک کنید. همچنین تمامی فایل های دریافتی از سایت تضمین شده می باشند و در صورت نارضایتی شما تیم مادسیج موظف است فایل جایگزین یا در نهایت مبلغ شما را بازگرداند.

عنوان: نمونه پاورپوینت پایان نامه – نسخه چهارم

طراحی: محمدرضا خواست خدایی

حجم فایل: 19 مگابایت

قیمت: فقط 39000 تومان

توجه:  نسخه های دیگر مجموعه تم پاورپوینت پایان نامه با توجه به استقبال پیش بینی نشده کاربران توسط مادسیج  به صورت حرفه ای تر و با تنوع بیشتر تهیه شده است برای دیدن و دسترسی به نسخه های دیگرروی لینک های زیر کلیک کنید.

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه اول

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه دوم

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه سوم

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه پنجم

مرکز پاورپوینت ایران وابسته به شبکه آموزشی پژوهشی ایران-مادسیج، ارائه کننده نمونه تم های پاورپوینت متفاوت و جذاب با آپدیت روزانه ، قیمت مناسب و سیستم پرداخت سریع و خودکار

تم پاورپوینت پایان نامه میچکا
تم پاورپوینت پایان نامه نادین
تم پاورپوینت پایان نامه رخنا
تم پاورپوینت پایان نامه چترا
تم پاورپوینت پایان نامه متالیک
تم پاورپوینت پایان نامه سانیا

برای مشاهده تم ها به آدرس زیر مراجعه کنید

www.irppt.com

طراحی پاورپوینت حرفه ای : طراحی پاورپوینت پایان نامه ، سمینار و ارائه درسی – پاورپوینت آموزشی (ویژه اساتید و مدرسان) – پاورپوینت رزومه – پاورپوینت همایش و کنفرانس – پاورپوینت تجاری

333

طراحی پاورپوینت پایان نامه، سمینار و درسی به صورت حرفه ای

نظرات