نسخه هفتم نمونه پاورپوینت پایان نامه (23 تم)

گالری تصاویر

نسخه هفتم نمونه پاورپوینت پایان نامه (23 تم)

نسخه هفتم نمونه پاورپوینت پایان نامه (23 تم)

اگر به دنبال یک قالب پاورپوینت حرفه ای با قیمت مناسب جهت استفاده در پایان نامه خود هستید این فرصت را از دست ندهید!

پایان نامه، نتیجه زحمت چند ترم تحصیل شماست که دارای اهمیت ویژه ای است. در روز دفاع از پایان نامه ، یک ارائه خوب که یکی از فاکتورهای آن استفاده از یک قالب شیک و حرفه ای است می تواند نظر اساتید را جلب کنید و در نتیجه نمره کامل را از آنها دریافت کنید.

مرکز پاورپوینت تم ایران در هفتمیننسخه از مجموعه نمونه پاورپوینت های پایان نامه ، تعداد 23 نمونه قالب پاورپوینت را برای کاربران و دانشجویان آماده کرده است. جزئیات این پک در زیر توضیح داده شده است.

هر تم ارائه شده در این پک شامل اسلایدهای زیر است :

اسلاید بسم الله الرحمن الرحیم برای استفاده در اسلاید آغازین :

همانطور که در تصویر فوق هم ملاحظه می کنید ما مجموعه ای از متنوع ترین اسلایدهای آغازین را برای شما آماده کرده ایم مه شما با توجه به سلیقه تان از هر کدام از آن ها می توانید استفاده کنید.

نسخه هفتم نمونه پاورپوینت پایان نامه (23 تم)

اسلاید معرفی پایان نامه و مشخصات:

اسلایدهای معرفی پایان نامه نیز در طرح ها و رنگ های مختلف برای سلیقه های متفاوت آماده گردیده است.

 اسلاید تقدیمی:

شاید شما هم از جمله کسانی باشید که علاقه داشته باشید مهمترین یا یکی از مهمترین ثمره تحصیلتان را به عزیزانتان تقدیم کنید. ما برای شما اسلایدهای متنوع تقدیمی همراه با یک متن نمونه را طراحی کرده ایم تا با خیالی آیوده از آن ها استفاده کنید.

 اسلاید حرفه ای ارائه پایان نامه ، متفاوت ، جذاب و حرفه ای:

از مهمترین نکات یک ارائه خوب و موفق گرافیک مناسب و حرفه ای قالب پاورپوینت است که برای مدت زمان نسبتا زیادی در کانون دید حضار و اساتید است ، از این رو لزوم وجود اسلایدهای حرفه ای ارائه بیش از سایر اسلایدها مورد توجه است . ما سعی کردیم برای شما اسلایدهای حرفه ای در عین سادگی و کارآمدی برای شما تهیه و طراحی کنیم.

 اسلاید پایانی ( تشکر):

پس از یک ارائه موفق وجود یک اسلاید پایانی جذاب و حرفه ای هم باعث رفع خستگی شما و هم حضار می شود . ما این اسلایدها را نیز برای شما طراحی کردیم.

راهنمای کاربردی استفاده از نمونه پاورپوینت پایان نامه به صورت تصویری

تماشا کنید

در زیر فیلم اسلایدهای ارائه قالب های پاورپوینت موجود قرار داده شده است.

وقت و یا توانایی طراحی کامل یک تم را ندارید؟

در صورتی که از هر یک از اسلاید های موجود در این پک (بسم الله،مشخصات،ارائه و سپاس) خوشتان آماده است و فرصت و یا توانایی کافی برای ساخت یک قالب پایان نامه با ساختار هماهنگ را ندارید فقط کافی است یا به سایت مرکز تم پاورپوینت ایران به نشانی www.irppt.com مراجعه کنید و تم پاورپوینت مد نظر را به صورت آنلاین بخرید یا تصویری از اسلاید مد نظر را به ایمیل irppt1818@gmail.com ارسال نمایید تا ما در اولین فرصت لینک خرید نسخه کامل تم مد نظر شما را به ایمیلتان ارسال کنیم.

به کمک بیشتری نیاز دارید؟

و یک نکته دیگر ! در جهت ارج نهادن به کاربران فهیم و شایسته مادسیج و برای افزایش کیفیت خدمات رسانی و در نهایت افزایش رضایت کاربران گرامی که جزئی از جامعه بزرگ علمی ایران هستند، هرگونه مشکل و سوال در زمینه با نمونه های پاورپوینت اعم از مشکل در پرداخت و یا ویرایش و استفاده از نمونه پاورپوینت ها را می توانید از طریق ایمیل irppt1818@gmail.com  مطرح کنید تا در اسرع وقت مشکل شما برطرف شود. همچنین هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد خود را نیز می توانید از طریق همین ایمیل مطرح کنید تا در نسخه های بعدی ضمن در نظرگیری این نکات، خدمت رسانی بهتری به کاربران گرانقدر مادسیج انجام شود.

00

نکته مهم: شما می توانید با اطمینان از مادسیج خرید کنید، برای اطمینان ازتایید درگاه پرداخت ما اینجا کلیک کنید. همچنین تمامی فایل های دریافتی از سایت تضمین شده می باشند و در صورت نارضایتی شما تیم مرکز تم پاورپوینت ایران موظف است فایل جایگزین یا در نهایت مبلغ شما را بازگرداند.

عنوان: نمونه پاورپوینت پایان نامه – نسخه پنجم

طراحی: مرکز تم پاورپوینت ایران

حجم فایل: 63.8 مگابایت

قیمت: فقط 39000 تومان

مرکز پاورپوینت ایران وابسته به شبکه آموزشی پژوهشی ایران-مادسیج، ارائه کننده نمونه تم های پاورپوینت متفاوت و جذاب با آپدیت روزانه ، قیمت مناسب و سیستم پرداخت سریع و خودکار

تم پاورپوینت پایان نامه خودنویس

تم پاورپوینت پایان نامه راد

تم پاورپوینت پایان نامه ساویس

تم پاورپوینت پایان نامه نیاسا

تم پاورپوینت پایان نامه تینا

تم پاورپوینت پایان نامه آران

تم پاورپوینت پایان نامه بهسا

برای مشاهده تم ها به آدرس زیر مراجعه کنید

www.irppt.com

طراحی پاورپوینت حرفه ای : طراحی پاورپوینت پایان نامه ، سمینار و ارائه درسی – پاورپوینت آموزشی (ویژه اساتید و مدرسان) – پاورپوینت رزومه – پاورپوینت همایش و کنفرانس – پاورپوینت تجاری

333

طراحی پاورپوینت پایان نامه، سمینار و درسی به صورت حرفه ای

نظرات