نسخه سوم نمونه پاورپوینت پایان نامه (10 تم)

گالری تصاویر

نمونه پاورپوینت پایان نامه نسخه 3

خرید نسخه سوم نمونه پاورپوینت پایان نامه – حرفه ای تر از همیشه –  اختصاصی مرکز تم پاورپوینت ایران

( پرداخت با دانلود فوری و پشتیبانی )

پس از ارایه اولین نسخه از تم آماده نمونه پاورپوینت پایان نامه  و همچنین دومین نسخه از تم آماده نمونه پاورپوینت پایان نامه ، با توجه به تقاضای بسیاری از کاربران و پس از جمع بندی نظرات پیرامون دو نسخه پیشین،  مرکز تم پاورپوینت ایراناقدام به تهیه سومین نسخه از نمونه پاورپوینت پایان نامه نموده است که حرفه ای تر از همیشه طراحی شده است.

همانطور که می دانید پایان نامه، نتیجه زحمت چند ترم تحصیل شماست که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آخرین مرحله دفاع از پایان نامه با استفاده از پاورپوینت است که قطعا یک پاورپوینت حرفه ای به ارائه هر چه بهتر شما کمک زیادی کرده و نشاندهنده دقت و حسن توجه شما خواهد بود. شما می توانید با ارائه یک پاورپوینت حرفه ای نظر اساتید را جلب کنید و در نتیجه نمره کامل را از آنها دریافت کنید.

شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج  با تکیه بر این نکته مهم و با در نظرگیری نیاز تمامی دانشجویان همواره کوشیده است قدم های مثبتی را در ارتقاء سطح کیفی جامعه علمی ایران بردارد.

محتویات نسخه سوم پک نمونه پاورپوینت پایان نامه :

10 نمونه پاورپوینت پایان نامه حرفه ای، متفاوت و جذاب 

بیش از 20 نمونه بسم الله برای اسلاید آغازین

نکات نحوه ارایه یک سمینار خوب

راهنمای کاربری استفاده از نمونه پاورپوینت پایان نامه به صورت تصویری

شما برای یک ارایه بی نظیر در کنار رعایت بسیاری از موارد، برای پاورپوینت خود به تمپلتی نیاز دارید که در عین سادگی، کارآمد، جذاب، مفید و موثر باشد؛ موردی که علیرغم اهمیت فراوان آن توسط بسیاری از دانشجویان نادیده گرفته شده و در نهایت نتیجه نهایی پایان نامه آنها مطابق میل آنها نخواهد بود.

در طراحی سومین نسخه از نمونه پاورپوینت پایان نامه، ضمن در نظرگیری تمامی این موارد، به مانند همیشه خلاقیت مد نظر قرار گرفته است تا با تک هایی حرفه ای تر از همیشه بتوانید ارایه ای متفاوت، جذاب و بدون نقص داشته باشید.

تم هایی جذاب برای تمامی افراد

در طراحی نمونه پاورپوینت ها سعی شده است تا تنوع رنگ و طراحی به خوبی رعایت شود تا مطابق نیازهای مختلف، حتما یک نمونه از آنها مناسب شما باشد. همچنین طراحی تمامی نمونه پاورپوینت ها با کمال دقت انجام شده است به نحوی که برای تکمیل و آماده سازی آنها برای ارایه روز دفاع خود به کمترین تغییرات نیاز داشته باشید. در طراحی تمامی نمونه پاورپوینت ها تا حد امکان سعی شده انطباق و هماهنگی کافی بین طرح و رنگ تمامی عناصر تشکیل دهنده اسلاید ها حتی تا نمایشگر شماره اسلاید وجود داشته باشید. می توانید این ادعا را در عکس های زیر بررسی کنید.

شروع تمامی پاورپوینت ها با اسلاید مشخصات

تمامی نمونه پاورپوینت ها با اسلاید مشخصات پایان نامه متناسب با نوع طرحی آن پاورپوینت آغاز شده اند. حتی اگر نوع عکس انتخابی مطابق سلیقه شما نیست، بیش از 20 نوع عکس بسم الله نیز در پک قرار داده شده است تا کار شما برای تغییر اسلاید شروع نیز راحت باشد. همچنین سعی شده است اسلاید آغازین ساده و در عین حال جذاب طراحی شود. نمونه هایی از اسلاید های شروع را در زیر مشاهده می کنید.

نمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامه

منوها: کارآمد، متفاوت و جذاب

در طراحی تمامی نمونه پاورپوینت ها منویی کاربردی برای ارایه طراحی شده است؛ موردی که در ارایه پایان نامه بسیار حیاتی و مهم است. گزینه های این منو براساس شیوه نامه تدوین پایان نامه اکثر دانشگاه ها انتخاب شده است تا کمترین نیاز به تغییر آن وجود داشته باشد.  در طراحی منوها ایده ها و خلاقیت های بسیاری به کار رفته است تا نمونه پاورپوینت شما متفاوت و جذاب تر از سایر نمونه های پاورپوینت پایان نامه باشد و بتوانید با استفاده از آن به معنای واقعی یک ارایه بی نظیر داشته باشید. مطمئن باشید این خلاقیت، اساتید شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. نمایشگر شماره اسلاید و همچنین دکمه های کاربردی در کنترل ارایه نیز در هر اسلاید قرار داده شده است.

نمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامه

یک پایان باشکوه

تمامی تم های پاورپوینت نیز با اسلاید تشکر به پایان می رسد، جایی که شما با اعتماد به نفس تمام می توانید پس از ارایه بی نظیر خود، آن را در یک جمله به پایان برسانید.

نمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامهنمونه پاورپوینت پایان نامه

نمونه پاورپوینت پایان نامه شما آماده است !

علاوه بر تمامی موارد فوق که کار را برای شما بسیار آسان خواهد کرد، حتی افکت های هر اسلاید نیز از پیش تنظیم شده است تا شما از وقت خود برای کامل کردن هر چه بهتر اسلاید ها و همچنین تمرین بر روی نحوه ارایه استفاده کنید. یک نمونه از روند کلی نمونه پاورپوینت پایان نامه طراحی شده را می توانید در فیلم کوتاه زیر مشاهده کنید. متن های وارد شده در هر اسلاید جهت تست و بررسی صحت تنظیمات هر قسمت وارد شده است.

 به کمک بیشتری نیاز دارید؟

و یک نکته دیگر ! در جهت ارج نهادن به کاربران فهیم و شایسته مادسیج و برای افزایش کیفیت خدمات رسانی و در نهایت افزایش رضایت کاربران گرامی که جزئی از جامعه بزرگ علمی ایران هستند، هرگونه مشکل و سوال در زمینه با نمونه های پاورپوینت اعم از مشکل در پرداخت و یا ویرایش و استفاده از نمونه پاورپوینت ها را می توانید از طریق ایمیل research1818@gmail.com مطرح کنید تا در اسرع وقت مشکل شما برطرف شود. همچنین هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد خود را نیز می توانید از طریق همین ایمیل مطرح کنید تا در نسخه های بعدی ضمن در نظرگیری این نکات، خدمت رسانی بهتری به کاربران گرانقدر مادسیج انجام شود.

00

توجه مهم: شما می توانید با اطمینان از مادسیج خرید کنید، برای اطمینان ازتایید درگاه پرداخت ما اینجا کلیک کنید. همچنین تمامی فایل های دریافتی از سایت تضمین شده می باشند و در صورت نارضایتی شما تیم مادسیج موظف است فایل جایگزین یا در نهایت مبلغ شما را بازگرداند.

عنوان: نمونه پاورپوینت پایان نامه – نسخه سوم

طراحی: محمدرضا خواست خدایی

حجم فایل: 7 مگابایت

قیمت: فقط 29000 تومان

مرکز پاورپوینت ایران وابسته به شبکه آموزشی پژوهشی ایران-مادسیج، ارائه کننده نمونه تم های پاورپوینت متفاوت و جذاب با آپدیت روزانه ، قیمت مناسب و سیستم پرداخت سریع و خودکار

تم پاورپوینت پایان نامه میچکا
تم پاورپوینت پایان نامه نادین
تم پاورپوینت پایان نامه رخنا
تم پاورپوینت پایان نامه چترا
تم پاورپوینت پایان نامه متالیک
تم پاورپوینت پایان نامه سانیا

برای مشاهده تم ها به آدرس زیر مراجعه کنید

www.irppt.com

طراحی پاورپوینت حرفه ای : طراحی پاورپوینت پایان نامه ، سمینار و ارائه درسی – پاورپوینت آموزشی (ویژه اساتید و مدرسان) – پاورپوینت رزومه – پاورپوینت همایش و کنفرانس – پاورپوینت تجاری

333

طراحی پاورپوینت پایان نامه، سمینار و درسی به صورت حرفه ای


مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه اول

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه دوم

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه چهارم

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه پنجم

نظرات