تم پاورپوینت پایان نامه راویس

تاریخ انتشار : 27 سپتامبر 2015
گالری تصاویر

تم پاورپوینت پایان نامه راویس

تم پاورپوینت پایان نامه راویس از سری تم های پاورپوینت پایان نامه جهت استفاده در جلسات دفاع رساله، پایان نامه، پروپوزال، سمینار و … به صورت حرفه ای و کاربردی در مرکز پاورپوینت ایران طراحی و ارایه شده است. این تم شامل اسلایدهای بسم الله… تقدیر و تشکر، ارایه مطالب و سپاسگزای می باشد.

تم راویس با ترکیب رنگ های اصلی مشکی، بی رنگ و آبی محیطی حرفه ای و جذاب برای ارائه پاورپوینت را فراهم نموده است.این تم به گونه ای طراحی شده که علاوه بر قایلیت استفاده از آن در عموم پایان نامه ها،مناسب برای پایان نامه های مرتبط با کامپیوتر و ارتباطات می باشد.

چینش سرفصلها و دکمه های کنترلی پاورپوینت به صورت افقی و در پایین تم قرار گرفته شده است.این تم کاملا تا حدودی قابل ویرایش بوده و شما اعلاوه بر تجایگزینی متن پایان نامه در تم امکان تغییر رنگ فونت متن ها و دکمه ها را خواهید داشت.

 اسلاید بسم ا… : دارد

اسلاید مشخصات : دارد

 اسلاید تقدیم : دارد (به همراه  متن اختصاصی)

اسلاید سپاسگزاری: دارد (متناسب با تم)

فایل راهنما: دارد (به صورت جامع و کاربردی)

نوع فایل: زیپ شامل تم پاورپوینت پایان نامه راویس با فرمت pptx و فایل راهنما

حجم فایل: 3.9 مگابایت

مناسب برای: جلسه دفاع رساله، پایان نامه و پروپوزال – ارایه سمینار و …  + اختصاصی رشته های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و ارتباطات

قیمت: فقط 19000 تومان

گارانتی: دارد (کیفیت فایل براساس مشخصات اعلام شده تضمین شده است و در صورت هرگونه مشکل امکان جایگزینی و یا عودت وجه وجود دارد)

طراحی و ارایه: شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج و مرکز پاورپوینت ایران (حقوق مادی و معنوی محفوظ است)

تیک سیستم خرید خودکار بوده و بلافاصله پس از پرداخت فایل قابل دریافت است

تیک سایت مرکز پاورپوینت ایران متصل به درگاه پارس پال بوده و پرداخت با تمامی کارت های بانکی امکانپذیر است

تیک هر گونه سوال یا مشکل را از طریق ایمیل پشتیبانی مطرح بفرمایید (ایمیل پشتیبانی : irppt1818@gmail.com)

تیک برای پیگیری بهتر، شماره رسید پرداخت به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد.

توجه مهم: خرید از مرکز پاورپوینت ایران کاملا امن و مطمئن انجام می شود و تمامی فایل های دریافتی از سایت تضمین شده می باشند. تمامی تم های ارایه شده به صورت اختصاصی در شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج و مرکز پاورپوینت ایران طراحی و ارایه شده است و تمامی حقوق مادی و معنوی آن محفوظ است. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از آنها ممنوع می باشد.

 

نظرات