نسخه دوم نمونه پاورپوینت پایان نامه (10 تم)

گالری تصاویر

خرید آنلاین نسخه دوم پک تم آماده نمونه پاورپوینت پایان نامه

نمونه پاورپوینت پایان نامه

پس از ارایه اولین نسخه از تم آماده نمونه پاورپوینت پایان نامه ، مرکز تم پاورپوینت ایران  اقدام به تهیه دومین نسخه از تم های حرفه ای آماده برای پاورپوینت پایان نامه نموده است.

شما برای یک ارایه بی نظیر در کنار رعایت بسیاری از موارد، برای پاورپوینت خود به قالبینیاز دارید که در عین سادگی، کارآمد، جذاب، مفید و موثر باشد؛ موردی که علیرغم اهمیت فراوان آن توسط بسیاری از دانشجویان نادیده گرفته شده و در نهایت نتیجه نهایی پایان نامه آنها مطابق میل آنها نخواهد بود.

محتویات نسخه دوم پک پاورپوینت پایان نامه :

10 نمونه پاورپوینت پایان نامه حرفه ای، متفاوت و جذاب 

بیش از 20 نمونه بسم الله برای اسلاید آغازین

نکات نحوه ارایه یک سمینار خوب

در طراحی دومین نسخه از نمونه پاورپوینت پایان نامه، ضمن در نظرگیری تمامی موارد فوق، خلاقیت نیز چاشنی طراحی تم ها شده تا با استفاده از این تم های حرفه ای  بتوانید در کنار آمادگی و دانش خود، ارایه ای متفاوت، جذاب و بی نقص داشته باشد.

تم هایی جذاب برای تمامی افراد

در طراحی نمونه پاورپوینت ها سعی شده است تا تنوع رنگ و طراحی به خوبی رعایت شود. بنابراین قطعا با دیدن نمونه پاورپوینت ها غافلگیر خواهید شد ! درنهایت حتما یک نمونه برای شما مناسب خواهد بود.

شروع تمامی پاورپوینت ها با یک اسلاید بسم الله

تمامی نمونه پاورپوینت ها با یک بسم الله متناسب با نوع طرحی آن پاورپوینت آغاز شده اند. حتی اگر نوع عکس انتخابی مطابق سلیقه شما نیست، بیش از 20 نوع عکس بسم الله نیز در پک قرار داده شده است تا کار شما برای تغییر اسلاید شروع نیز راحت باشد. نمونه هایی از اسلاید های شروع را در زیر مشاهده می کنید.

نمونه پاورپوینت پایان نامه

نمونه پاورپوینت پایان نامه

Powerpoint Sample Pack-madsg (4)

نمونه پاورپوینت پایان نامه

منوها: کارآمد، متفاوت و جذاب

در طراحی تمامی تمپلت ها منویی کاربردی برای ارایه طراحی شده است؛ موردی که در ارایه پایان نامه بسیار حیاتی و مهم است. در طراحی منوها ایده ها و خلاقیت های بسیاری به کار رفته است تا نمونه پاورپوینت شما متفاوت و جذاب تر از سایر نمونه های پاورپوینت پایان نامه باشد و بتوانید با استفاده از آن به معنای واقعی یک ارایه بی نظیر داشته باشید. مطمئن باشید این خلاقیت، اساتید شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

نمونه پاورپوینت پایان نامه

Powerpoint Sample Pack-madsg (13)

نمونه پاورپوینت پایان نامه

نمونه پاورپوینت پایان نامه

Powerpoint Sample Pack-madsg (9)

نمونه پاورپوینت پایان نامه

نمونه پاورپوینت پایان نامه

یک پایان باشکوه

تمامی تم های پاورپوینت نیز با اسلاید تشکر به پایان می رسد، جایی که شما با اعتماد به نفس تمام می توانید پس از ارایه بی نظیر خود، آن را در یک جمله به پایان برسانید.

نمونه پاورپوینت پایان نامه

نمونه پاورپوینت پایان نامه

به کمک بیشتری نیاز دارید؟

و یک نکته دیگر ! در جهت ارج نهادن به کاربران فهیم و شایسته مادسیج و برای افزایش کیفیت خدمات رسانی و در نهایت افزایش رضایت کاربران گرامی که جزئی از جامعه بزرگ علمی ایران هستند، هرگونه مشکل و سوال در زمینه با نمونه های پاورپوینت اعم از مشکل در پرداخت و یا ویرایش و استفاده از نمونه پاورپوینت ها را می توانید از طریق ایمیل research@madsg.com مطرح کنید تا در اسرع وقت مشکل شما برطرف شود. همچنین هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد خود را نیز می توانید از طریق همین ایمیل مطرح کنید تا در نسخه های بعدی ضمن در نظرگیری این نکات، خدمت رسانی بهتری به کاربران گرانقدر مادسیج انجام شود.

00

توجه مهم: شما می توانید با اطمینان از مادسیج خرید کنید، برای اطمینان ازتایید درگاه پرداخت ما اینجا کلیک کنید. همچنین تمامی فایل های دریافتی از سایت تضمین شده می باشند و در صورت نارضایتی شما تیم مادسیج موظف است فایل جایگزین یا در نهایت مبلغ شما را بازگرداند.

تمام حقوق این پک برای شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج محفوظ است و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است

عنوان: نمونه پاورپوینت پایان نامه – نسخه دوم

تهیه کننده: محمدرضا خواست خدایی

حجم فایل: 13 مگابایت

قیمت: فقط 29000 تومان

مرکز پاورپوینت ایران وابسته به شبکه آموزشی پژوهشی ایران-مادسیج، ارائه کننده نمونه تم های پاورپوینت متفاوت و جذاب با آپدیت روزانه ، قیمت مناسب و سیستم پرداخت سریع و خودکار

تم پاورپوینت پایان نامه میچکا
تم پاورپوینت پایان نامه نادین
تم پاورپوینت پایان نامه رخنا
تم پاورپوینت پایان نامه چترا
تم پاورپوینت پایان نامه متالیک
تم پاورپوینت پایان نامه سانیا

برای مشاهده تم ها به آدرس زیر مراجعه کنید

www.irppt.com

طراحی پاورپوینت حرفه ای : طراحی پاورپوینت پایان نامه ، سمینار و ارائه درسی – پاورپوینت آموزشی (ویژه اساتید و مدرسان) – پاورپوینت رزومه – پاورپوینت همایش و کنفرانس – پاورپوینت تجاری

333


مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه اول

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه سوم

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه چهارم

مجموعه تم های پاورپوینت پایان نامه مجموعه پنجم

نظرات